Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
T.
Konu Sahibi Konu S.
Konu Başlığı
Forum
Cevaplar S.C.
Tarih
Cevap
Okunma
Forum'da Kategori Yöneticileri Aranıyor, ilgilenenerler yetkililere ulaşsın lütfen. ×
kurtadam

Tik Tok Açılmıyor Sorununa Hızlı Çözüm

Recommended Posts

1498091509_TikTok-Hesap-Kurtarma1.jpg.e2b445e3940444c862344f7194588791.jpg

Musically uygulamasına ne oldu? Uygulama neden açılmıyor? TikTok neden açılmıyor? TikTok uygulaması özellikle ülkemizde çok ciddi oranda kullanılmaya başlandı. TikTok diğer platformlardan ayrılan özellikleri ile kullanıcılarını bünyesinde tutarak büyümeye devam ediyor. Özellikle kısa video ve dublaj uygulamaları ile kullanıcılar ilgsini çekiyor. TikTok durduruldu hatasının en büyük nedeni TikTok uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalamsıda  bu hataya neden oalbiliyor.

TikTok durduruldu hatası nasıl çözülür;

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store'da Musically uygulamasını arattırıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir. Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada TikTok açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapınız.

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ TikTok uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bititkten sonra Musically uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. 

Güzel günler...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Mehmet
   Türkiyenin En Kaliteli SMM Paneli

   - Açılısa Özel 1 Kişiye 1k Yabancı Bot Takipçi İlk Gelene Hediye  Verildi -
   50TL Ve Üzeri Ödemelerde Netflix Premium Paket Ve Spotify Premium Hediye
   Türkiye'nin en hızlı smm paneli olmak için en güvenilir hizmeti verme adına smedyan.com açıldı şimdi sizde smm panelimizi ziyaret ederek yaptığınız alışverişlerde hediyeler kazanma şansını yakalayın en 08.05.2020 tarihine kadar en fazla alışveriş yapan üyemize 1adet codecanyon tema hediye edilecektir. Aşağıda bulunan servislerimiz en hızlılarıdır bir sorun çıkması halinde size destek olmak için aşağıda iletişim kısmına 3 farklı iletişim kanalımızı ekledik anında canlı destek alabilirsiniz.
   ⭐ SERVİSLERİMİZ ⭐

   İNSTAGRAM
   --------------------
   Türk & Yabancı Takipçi
    Beğeni
    Kaydet/Story/Etkileşim
    İzlenme
    İGTV
   --------------------
   Youtube
   --------------------
   Türk & Yabancı Abone
    İzlenme 
    Canlı Yayın İzlenim
    4.000 Saat
   --------------------
   Twitter
   --------------------
   Bay & Bayan Takipçi
    TR Beğeni
    Global Beğeni ÖDEME Yöntemleri
     Havale/EFT : Denizbank Papara İninal
   Online Ödeme : Shopier

   İletişim
   WP: Tıkla
   Telegram: Tıkla
   Online Destek : Tıkla

   PANELDEN GÖRÜNTÜLER :
   [IMG]https://cdn.r10.net/editor/112309/1598237517.jpeg[/IMG]
    


    
    
    
    
  • By kurtadam
   500’lü WordPress hataları sunucu kaynaklı hatalardır. Bozulmuş .htaccess dosyası, PHP hafıza sınırı sorunları, problemli eklenti(ler) ya da bozulmuş WordPress dosyalarından kaynaklanıyor olabilir.
   1. Bozulmuş .htaccess dosyası
   WordPress’te 500 ile başlayan hatalar daha çok bozulmuş .htaccess dosyası sebebiyle oluşmaktadır. Bu durumda mevcut .htaccess dosyanızı silebilir ve yeni .htaccess dosyası oluşturabilirsiniz.
   2. PHP hafıza sorunları
   PHP hafıza sorununu çözmek için site dosyalarımıza erişiyoruz, wp-config.php dosyamızda bulunan /* That’s all, stop editing! Happy blogging. */ satırının hemen üzerine aşağıdaki kodu ekliyoruz ve kaydediyoruz.
   define (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘300M’);
   3. Problemli eklenti(ler)
   500’lü hatalar ile eklentileri güncelledikten sonra karşılaşmış olabilirsiniz. Bu bir eklentiden kaynaklanabileceği gibi çalışmaları esnasında çakışan eklentilerden de kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda problemli eklentiyi, eklentileri tek tek etkisizleştirerek tespit etmeniz ve problemli olan eklentiyi kaldırmanız gerekecektir.
   4. Bozulmuş WordPress dosyaları
   Bu hatalarla bozulmuş WordPress dosyaları nedeniyle de karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu durumdan WordPress’i manuel şekilde güncelleyerek kurtulabilirsiniz.
  • By kurtadam
   Websiteniz üzerinden hizmet satışı yapmak internetten para kazanmanın en hızlı yollarından birisidir.
   Hizmet satışı için takip edebileceğiniz iki farklı yaklaşım bulunuyor:
   Bir Eğitim Bloğu Oluşturarak Hizmet Satışı
   Belirli bir konu hakkında kullanışlı bilgiler içeren niche bir blog sitesi oluşturun. Örneğin sağlıklı yaşamla ilgili bir blog siteniz var ve ortalama büyüklükte bir kitleniz.
   Bu noktada sitenize ister internet üzerinden, ister kişisel olarak sağlık koçluğu gibi hizmetler ekleyebilirsiniz.
   Basit bir Website Oluşturarak Hizmet Pazarlama
   Diğer yöntemimizde ise tamamen hizmetlerinizi tanıtarak pazarlama üzerine yoğunlaşan bir websitesi oluşturma bulunuyor.
   Diyelim ki freelance bir yazar olmak istiyorsunuz.
   Bir niche belirleyerek websitesi oluşturdunuz. Ardından birkaç sayfa oluşturarak insanlara kim olduğunuzu anlatabilir, sunduğunuz hizmetleri açıklayabilir ve geçmişteki işlerinizden örnekler verebilirsiniz.
   Sonrasında misafir yazarlık, podcast ropörtajlar veya soğuk satış yaparak hizmetleriniz için yeni alıcılar oluşturabilirsiniz.
   Eğer hizmet bazlı işletmenizi yeni ufuklara taşımak istiyorsanız, iki yöntemi harmanlayarak en iyi sonuçları alabilirsiniz.
  • By kurtadam
   İnternet dünyasına adım attığım ve SEO işlerine bulaştığım ilk yıllarda hemen hemen tüm sitelerim Adsense’den red yemişti, hatta sinirlenip bu işi bırakma aşamasına geldiğim bile olmuştu. Ama sonra doğru yolları izleyerek, Adsense onayı almanın sanıldığı kadar zor olmadığını öğrendim.
   Adsense gelirleri, birçok website sahibinin ve SEO ajansının belki de en büyük gelir kaynağıdır (SEO nedir isimli yazımızı okumanızı öneririm). Affiliate, banner satışı, tanıtım yazıları veya link satışları bir yana, gerçekten de Adsense’in tadı bir başka. Google Adsense, hem garanti ödeme alabileceğiniz hem de akıllı Adsense reklam yerleştirmeleri ile oldukça ciddi paralar kazanabileceğiniz bir kanal. Ayrıca bir gün websitenizi satmaya karar verirseniz, Adsense sitenizin değerini en iyi ortaya koyabilecek bir hizmettir. Yani sizin tanıtım yazılarından veya banner satışlarından ne kadar para kazandığınız kimsenin umrunda olmayacaktır. Bu tarz gelirler bugün vardır, yarın yoktur. Ancak Adsense daimidir ayrıca manipüle edilebilmesi en zor kanallardan biridir.
   Neyse, gelin Adsense başvurunuz neden onaylanmıyor olabilir, inceleyelim.
   Kopya İçerik
   Google kopya içeriğe karşı Panda algoritması gibi devamlı yeni yazılımlar geliştirmektedir ve konuyu olabildiğince ince eliyip sık dokumaktadır. Bunun altında yatan sebep ise tamamiyle ticaridir. Yani Google arama sonuçlarında ne kadar fazla kopya içerikli siteye denk gelirseniz, Google’ı tercih etme durumunuz o derece azalır. Yani Türkiye’deki kullanıcıların %95’nin Google’ı tercih etmesinin en büyük sebebi, Google’ın diğer arama motorlarına göre çok daha iyi/özgün sonuçlar vermesidir. Dolayısıyla Google da kasasını milyonlar ile bu şekilde doldurabilmektedir. Sonuç olarak Google kopya içerik ile kendi bacağına kurşun sıkmak istemez.
   Adsense’e geri dönersek, Google, kopya içeriğe bu derece önem veriyorken, kopya içerikli bir site ile Adsense başvurunuzun onaylanmasını beklemek hayal olacaktır herhalde.
   Websitenizi yeni açtıysanız, Google Adsense başvurusu yapmadan önce mutlaka tüm yazılarınızı özgün içerikle oluşturun. Eğer hali hazırda aktif bir websitesi için başvuru yapacaksanız, kopya içerikli yazıları en azından bir süreliğine sitenizden kaldırın.
   İçerik Sayısı
   2 tane özgün makale ile Google Adsense başvuru yapmayı düşünmüyorsunuz herhalde? Red yeme ihtimaliniz hemen hemen %100 civarında 🙂
   Yukarıda anlattığım gibi Google ticari bir işletme ve reklam verenlere en iyi deneyimi sunmak için dünyanın yatırımını yapıyor. Sizin sitenizde yayınladığını iki tane makale için nasıl bir gelir modeli oluşabilir ki?
   Adsense’e başvurmadan önce en az 50-60 tane 200-500 kelime arası içerik hazırlamanızı öneririm. Çevrenizde 10 makale ile nasıl Adsense başvurusunun onaylandığı ile böbürlenen kişiler olabilir, ancak işinizi şansa bırakmayın ve biraz sabırlı olun.
   Yasaklı İçerik
   Websiteniz yasaklı içerik barındırıyorsa, Google reklamları onayı bir hayal olacaktır. Yani cinsel içerik, terör veya herhangi bir zaralı içerik Adsense onay ihtimalinizi ortadan kaldıracaktır.
   Cinsel içerik konusunu biraz daha detaylandırmakta fayda var. Bundan 5 sene önce açtığım sağlık aktüel ile ilgili bir website, 3 ay boyunca Google Adsense’ten red yemişti. Konuyla ilgili Google’dan muhattap bulmak zaten mümkün değil dolayısıyla o dönemde çileden çıkmıştım. Daha sonra bir kaç önemli kaynaktan aldığım bilgiler doğrultusunda, siteme koyduğum tüm cinsellikle ilgili makaleleri kaldırdım. Cinsellik derken, standart hurriyet haberlerinden bahsediyorum. Yani herhangi aşırıya kaçan bir konuya asla girmişliğim yoktu. Neyse, sitemi düzenledikten sonra başvurum 2 gün içerisinde onaylandı. O zaman anladım ki, eğer siteniz ufaksa hemen Google filtrelerine takılabiliyorsunuz.
   İletişim Bilgileri
   Google, websitenizde mutlaka iletişim bilgilerinin yer alması gerektiğini söylüyor. Hatta bir iletişim sayfası olması hem kullanıcı deneyimi hem de Google politikaları gereği çok önemlidir.
   Google’ın düşüncesi şöyle: eğer bir website iletişim bilgilerini kullanıcılara açmaz ise güvenilir bir site değildir. Yani biri neden iletişim bilgilerini vermekten çekinsin ki?
   Dolayısıyla Adsense’e başvurmadan önce mutlaka bir iletişim sayfası açmanız ve verebileceğiniz tüm iletişim bilgilerini bu sayfaya eklemenizi öneririm.
   Gizlilik Politikası
   Websitenizde gizlilik politikası gibi bir sayfa bulundurmak sizin yararınıza olacaktır. Eğer bir blogunuz varsa, gizlilik politikası kulağa çok saçma gelebilir ama inanın saçma değil!
   Google’a göre sitesinde gizlilik politikasına yer veren siteler yaptıkları işleri ciddiye alır, dolayısıyla ciddi siteler ile iş yapmak Google’ın onay sürecini hızlandırmaktadır. Gizlilik politikasında sitenizdeki kayıtlı kullanıcıların bilgilerini 3. Kişiler ile paylaşmayacağınızı, içeriğinizin tamamiyle özgün olduğunu ve kesinlikle izinsiz paylaşılmaması gerektiği gibi standart bilgilere yer verebilirsiniz. Ancak bu içeriği bir yerden kopyalamayın ki sitenizde haybeden kopya bir içerik oluşmasın 🙂
   Ticari İçerik
   Konumuz yine Google’ın para kazanması 🙂 Daha öncede belirttiğim gibi Google’ın tek amacı para kazanmak. Yani kimsenin reklam vermek istemeyeceği bir içerik için neden uğraşsın ki?
   Google’a görsel reklam vermek isteyen işletme sahiplerinin akıllarında sadece bir konu vardır. Reklamlardan gelen kullanıcıların, geldikleri sayfalarda alış veriş yapmaları. Yani siteniz çok kaliteli olabilir veya binbir zahmet sonucu yazılarınızı yayınlıyor da olabilirsiniz ancak eğer Google bu işten para kazanamayacağını düşünürse Adsense başvurunuzu onaylamaz. Ama bir istisna var o da kullanıcı sayısı!
   Kullanıcı Sayısı
   Sitenizde yasaklı içerik barındırmıyorsanız ve günlük ziyaretçi sayınız oldukça fazla ise, yukarıda saydıklarımı unutabilirsiniz.
   Google, eğer sitenize önemli bir trafik geldiğini öğrenirse, sitenizde yayınlayacağınız reklamları gösterecek doğru kitlelere mutlaka ulaşır. Pazarlama dünyasında çok önemli bir yere sahip yeniden pazarlama yöntemi ile oluşturulan reklamlar ile doğru kitlelere ulaşmak mümkün. Yani golf maçlarını anlatan bir siteniz varsa ve sitenizi ziyaret edecek kullanıcı sizden önce Google’da Nike ayakkabı araması yaptıysa, siteniz üzerinden bu reklam ile karşılaşabilir. Dolayısıyla siz yeterli trafiği bulun, Google bir şekilde müşterilerine satış yaptırır 🙂
   WordPress/Blogger
   WordPress veya Blogger üzerinden Google Adsense onayı almak diğer platformlara veya kendi yazdığınız websitelere oranla daha yüksektir.
   Google’ın kendi servisi olan Blogger veya tüm dünyada milyonların kullandığı WordPress güvenlik açısından ve performans açısından çok güçlü platformlardır ve dolayısıyla kullanıcı deneyimi bu iki yerde en üst seviyededir. Google, WordPress veya Blogger yapısını avucunun içi gibi bilir ve kendi işi ne kadar kolaylaşırsa, reklam alanlarını o derece iyi kullanır.
   Ayrıca görsellikte Google için önemlidir. Yani sitenizin görseli ne kadar iyiyse kullanıcılara o kadar iyi bir deneyim vereceğiniz ön görülür. WordPress ve Blogger  siteleri, görsellik açısından Google standartlarını oldukça karşılıyor diyebiliriz.
   Dolayısıyla, mutlaka bir Adsense onayı almayı kafaya koyduysanız, WordPress veya Blogger’dan başlamanız size önemli bir avantaj sunacaktır.
   Yukarıda saydıklarımı uyguladığınız taktirde Adsense onayınız 1-2 hafta içerisinde kabul edilecektir ve bundan sonra size düşen tek şey nasıl daha fazla para kazanabileceğiniz olacaktır. 🙂
  • By kurtadam
   Son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri olan Tik Tok’da canlı yayın yapma özelliği bulunmaktadır. Birçok kullanıcı tik tok canlı yayın nasıl yapılır?, tik tok canlı yayın açılmıyor veya tik tok canlı yayın yok şeklinde sorular sormaktadır. İşte bu soruların tüm cevaplarını yazımızda bulacaksınız.
   Öncelikle “tik tok canlı yayın açılmıyor” veya “tik tok canlı yayın seçeneği yok” diye soran arkadaşları aydınlatalım. Tik Tok’da canlı yayın yapabilmeniz için öncelikle en az 1000 hayranınız (takipçi) olması gerekmektedir. Eğer 1000 hayranınız yoksa sadece video paylaşımı yapabilirsiniz. 1000 takipçi ve üzerine çıktığınız anda video paylaşım ekranında Live (Canlı) sekmesini görmeye başlayacaksınız.
   Eğer Tik Tok’da 1000 veya üzeri hayranınız varsa canlı yayın (live stream) yapmaya başlayabilirsiniz. Canlı yayın yapmak için:
   Tik Tok uygulamasını açın ve (+) artı simgesine dokunun.
   Ekranın alt kısmında Video ve Live seçeneğini göreceksiniz. Ekranı sola çekerek Live canlı yayın sekmesine geçin.
   Canlı yayınınıza bir başlık yazın ve Live Olun butonuna dokunarak canlı yayını başlatın.
T.
Konu Sahibi Konu S.
Konu Başlığı
Forum
Cevaplar S.C.
Tarih
Cevap
Okunma

Öne Çıkan Üyeler

Ümit T. Ümit T. Administrators
Gökhan Bozkurt Gökhan Bozkurt Verified Member
waxxi waxxi Members
Mehmet Mehmet Members
kurtadam kurtadam Members
muhammed muhammed Members
mehmet1881 mehmet1881 Members

spacer.png

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Forumbilgisi.Com  Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumbilgisi.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler Buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Forumbilgisi.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size geri dönüş yapacaktır.

İletişim Kanalları

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN

info@forumbilgisi.com

Reklam Verin

REKLAM VERMEK İÇİN

reklam@forumbilgisi.com

Yasaklı Üyeler

BAN SORUNLARI İÇİN

ban@forumbilgisi.com

Yasal İşlemler

İHLAL BAŞVURUSU

ihlal@forumbilgisi.com

General

General

Please enter your display name

×
×
 • Create New...