Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
T.
Konu Sahibi Konu S.
Konu Başlığı
Forum
Cevaplar S.C.
Tarih
Cevap
Okunma
Forum'da Kategori Yöneticileri Aranıyor, ilgilenenerler yetkililere ulaşsın lütfen. ×
kurtadam

Online Oyunlarda Ping Düşürme Programı!

Recommended Posts

1429537356_maxresdefault-5-21.jpg.49df3897b25d703f60160a67922479ee.jpg

Bugün sizlere ülkemizin genel problemi olan ping sorununu nasıl aşabileceğinizi yazacağım. İnternet Servis Sağlayıcılarının verdiği hızlar ve bant genişliği yeterli gelmediği için oynadığımız oyunlarda genelde yurtdışından gelen rakiplerimize göre pingimiz daha fazla oluyor. Zaman zaman bu ping sorunu çileden çıkartabilecek hal alıyor. Bugün tanıtacağım program ile pinginizi sabitleyip düşürmeniz mümkün. Elbetteki pinginizi en dibe çekemeyeceğiz fakat internetiniz el verdiği en iyi seviyeye indireceğiz.

Öncelikle programımız WTFast isminde, kendi sitesinden indirmenizi öneriyorum. Maalesef program 2 hafta ücretsiz lisanslı geliyor. Full sürüm indirmek için farklı sitelerden indirmeyi düşünüyorsanız dikkatli olmanız gerekiyor ve bunu önermiyoruz.

 • www.wtfast.com sitesine giriş yaptıktan sonra ücretsiz olarak yeni bir üyelik açmanız gerekiyor. Üyeliği açtıktan sonra Download kısmından uyumlu son sürümü bilgisayarınıza yükleyin. ( 30 Mb )
 • Kurulumu tamamladıktan sonra uygulamayı açın, açtığınız üyelik ile giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra gelen Start My Free Trial kısmından ücretsiz üyeliğinizi başlatın. ( 1 Ay )
 • Oynadığınız oyuna giriş yapın.
 • Programı açıp Game kısmından oynadığınız oyunu seçin.
 • Oyunu seçtikten sonra programı aktifleştirin.
 • Oyuna geri dönüp oynamaya devam edebilirsiniz.

Güzel günler...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Ücretsiz Scriptler
   Streamz v1.0 – Online Müzik Sitesi Scripti İndir


   Streamz PHP ile oluşturulmuştur. Yönetici paneline sahip bir müzik akışı web sitesidir. Yönetici, yapılandırma formu arka ucunu ayarlayabilir. Yönetici oluşturabilir / güncelleyebilir / silebilir, parça / albüm / sanatçı / tür oluşturabilir. 20’den fazla sayfa sunar ve hepsi tamamen tasarlanmıştır. Streamz, herhangi bir modern web sitesini yerine getirebilecek tüm gerekli özellikleri sunar. Kullanıcının gereksinimlerini karşılamak için tüm standartları takip eder. Php Müzik Scriptleri


   Demo

   Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

   Script İndir
  • By kurtadam
   Online PR, arama motorları, haber siteleri, sosyal medya mecraları, web siteleri, bloglar ve forumlar aracılığıyla dijital alanda yapılan iletişim çalışmalarını ifade ediyor. Bu çalışmaların ana amacı, marka bilinirliğini ve marka adı ile yapılan aramaları arttırmaktır. Koronavirüs salgını sonrası oluşan kriz ortamında, markalar online PR çalışmalarına daha fazla yatırım yapmak zorundalar.
   Backlink’ler Önemini Yitiriyor
   Backlink’lerin önemini halen koruduğunu iddia eden çok sayıda SEO profesyoneli ve SEO araç geliştiricisi firma var. Özellikle backlink satarak hayatını geçindiren SEO profesyonellerinin ya da online – offline backlink analiz araçları geliştirip ücreti karşılığında sunan firmaların backlink’lerin önemini koruduğuna dair açıklamalarına şüphe ile bakmanızı tavsiye ederim.
   Daha birkaç gün önce SEMrush YouTube kanalında backlink’lerin önemini yitirip yitirmediği konusunda bir tartışma yapıldı:
   Bitmeyen Tartışma: Backlink’ler Halen Önemini Koruyor Mu?
   Backlink – Google sıralamaları ilişkisi bazlı yapılan pek çok analiz var. Ancak son birkaç senedir yürüttüğümüz SEO projelerinde en az vakit harcadığımız konunun backlink’ler olduğunu söyleyerek konuya bakış açımı netleştireyim.
   Bazı niş ve rekabetin yoğun olduğu sektörlerde rakiplerden daha iyi bir backlink profiline sahip olmak halen sıralamalarda ufak da olsa bir avantaj sağlıyor olabilir. Ancak her sene sıralamalardaki önemi giderek artan bir olgu ise, web sitesinin ve içeriklerinin kullanıcı beklentisini ne ölçüde karşılayabildiği.
   Değerli vaktinizi sıralamalarda yükselmek amacıyla backlink almak için harcamak yerine, potansiyel müşteri beklentilerini karşılamak için web sitenizi sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye harcayabilirsiniz. Bu şekilde ummadığınız kadar hızlı bir şekilde sıralama artışı elde edebilirsiniz.
   Son birkaç yıl içerisinde, Google sıralamalarını belirlemeye başlayan bir başka faktörse, web sitesinin bulunduğu sektörde marka olmayı başarmış bir firmaya ait olup olmaması. Çok açık bir şekilde, marka olmayı başarmış, pek çok dijital mecrada bahse konu olan firmaların web siteleri sıralama avantajı elde ediyorlar.
   Neden Online PR Yatırımı Yapmalısınız?
   Online PR çalışmalarının ve marka bilinirliğinin Google açısından çok önem kazandığını görüyoruz. Öyle ki, Google mühendislerinden Gary Illyes, Pubcon 2017 konferansında bir marka adının popüler haber sitelerinde sıklıkla yer alıyor olmasının, Google algoritmasını olumlu yönde etkilediğini ve markanın web sitesinin sıralamalarına olumlu katkıda bulunduğunu belirten bir söyleşi gerçekleştirmişti:
   Online PR Çalışmalarının Sağladığı Avantajlar
   1.Marka Bilinirliğinin Artması
   Düzenli ve profesyonel bir şekilde yönetildiğinde, online PR çalışmaları marka bilinirliğine önemli katkıda bulunuyorlar.
   Burada püf noktası, kullanılan mecranın ya da web sitesinin hedef kitlesinin karşısına, onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan içeriklerle çıkmayı başarabilmek.
   Online PR en yaygın olarak, popüler haber sitelerinde içinde markanızın ve web sitesinin de bulunduğu bir haber yayımlatmak amacıyla kullanılıyor. Ancak bunu yaparken sadece markanızın reklamını yapmanız, hem mecranın okuyucularına itici gelebilir, hem de bir süre sonra bu içeriklerin haber niteliğini kaybetmesine yol açabilir.
   Örneğin online sigorta satışı yapan bir web sitesine sahip olan bir marka olduğunuzu düşünelim. Sigorta sektörü ile ilgili, tüketici dostu bilgi ve istatistikleri düzenli olarak önemli haber sitelerinde yayımlattığınızda;
   Tüketicilerin güvenini kazanıyorsunuz
   Sektörün düşünce lideri haline geliyorsunuz
   Sadece bu faydaları dahi backlink için harcayacağız vakit ve nakitten çok daha olumlu geri dönüş elde etmenizi sağlayacaktır.
   2.Marka Adının Aratılması ve Google Algoritmasının Tetiklenmesi
   Marka adınızın düzenli olarak popüler haber sitelerinde yüz binlerce tüketicinin karşısına çıkmasını sağlayarak, bu tüketicilerin Google’da marka adınız ile arama yapmasını da sağlamış oluyorsunuz. Bu ise Google algoritmasının dikkatinden kaçmıyor. Çoğu durumda, bu tür yayımlardan sonra markaya ait web sitesinin Google sıralamalarının olumlu etkilendiğine bizzat şahit oldum.
   İşin püf noktası şu; bu tür haberleri periyodik olarak yapmanız gerekiyor. Aylık olabilir, ancak en ideali ayda en az 2 haber yayımlatmak.
   3.Backlink Almak
   Biraz ironik olduğunun farkındayım, yukarıda backlink’lerin önemsiz hale geldiğinden bahsederken, bir anda online PR faaliyetlerinin pozitif bir yansıması olarak yine backlink alımını öne sürdüm.
   “Ben size backlink almayın demiyorum, ekstra bir vakit harcamadan, olabildiğince doğal yollardan almanızı tavsiye ediyorum.”
   Yürüttüğümüz online PR çalışmalarının doğal bir yansıması olarak marka sitesinin backlink alımının da hızlandığını görüyoruz. Doğal olarak, yüz binlerce kişinin karşısına çıktığınızda, bunlardan bir bölümü web sitesi sahibi ya da blog yazarı oluyor ve markanıza ait web sitesini keşfederek sayfalarınıza backlink verebiliyorlar. Bundan iyisi, Şam’da kayısı!
   4. Kriz Sonrası Patlama Yapan Haber Sitelerinin Trafiğinden Yararlanmak
   Koranavirüs salgını sonrası haber sitelerinin trafiği anormal bir şekilde artmış durumda. İnsanlar salgın ile haberleri okumak için haber sitelerini düzenli olarak ziyaret ediyorlar. Dolayısıyla markanız için haber sitelerinde yayımlayacağınız içeriklerin birkaç hafta öncesine göre çok daha fazla kişi tarafından okunması ve etkileşim alması mümkün.
   İş Ortağımız B2Press ile Online PR Yönetimi
   Stradiji olarak çalıştığımız markalara backlink çalışmaları yürütmek yerine, Google’ın da giderek daha fazla önem verdiği online PR ve marka bilinirliği yaratma çalışmalarına yatırım yapmayı tavsiye ediyoruz. 
   Böylece hem marka adınızın popüler haber sitelerinde geçmesini sağlayarak marka bilinirliğinizi arttırıyoruz, hem de daha çok kişinin Google’da marka adınızı aramasını sağlayarak web sitenize Google sıralamalarında avantaj sağlıyoruz.
   İş ortağımız B2Press ile olan işbirliğimiz sayesinde, SEO uyumlu basın bültenlerinizi hazırlayıp, 30’dan farklı ülkede servis ediyoruz.  
   Özel haber çalışmalarınızı ve röportajlarınızı yönetiyoruz. Haberlerinizi takip ediyoruz ve raporluyoruz.
   Eğer siz de Stradiji ve B2Press işbirliği ile yurt içinde ya da yurt dışında online PR çalışması yapmak isterseniz, bütçenize ve hedefinize uygun paketi seçerek Online PR Yönetimi sayfamızdan bize başvurabilirsiniz.
T.
Konu Sahibi Konu S.
Konu Başlığı
Forum
Cevaplar S.C.
Tarih
Cevap
Okunma

Öne Çıkan Üyeler

Ümit T. Ümit T. Administrators
Gökhan Bozkurt Gökhan Bozkurt Verified Member
waxxi waxxi Members
Mehmet Mehmet Members
kurtadam kurtadam Members
muhammed muhammed Members
mehmet1881 mehmet1881 Members

spacer.png

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Forumbilgisi.Com  Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumbilgisi.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler Buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Forumbilgisi.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size geri dönüş yapacaktır.

İletişim Kanalları

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN

info@forumbilgisi.com

Reklam Verin

REKLAM VERMEK İÇİN

reklam@forumbilgisi.com

Yasaklı Üyeler

BAN SORUNLARI İÇİN

ban@forumbilgisi.com

Yasal İşlemler

İHLAL BAŞVURUSU

ihlal@forumbilgisi.com

General

General

Please enter your display name

×
×
 • Create New...