Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
T.
Konu Sahibi Konu S.
Konu Başlığı
Forum
Cevaplar S.C.
Tarih
Cevap
Okunma
Forum'da Kategori Yöneticileri Aranıyor, ilgilenenerler yetkililere ulaşsın lütfen. ×
kurtadam

WhatsApp'ın iOS Beta Sürümü Güncellendi: İşte Gelen Tüm Özellikler

Recommended Posts

WhatsApp geliştiricileri, uygulamanın iOS beta sürümünü güncellediler. Tüketicilere sunulan yeni güncelleme, arama ekranına eklenen yeni bir başlık ortaya koyarken, çağrılardaki kişi sınırlamasının da kaldırılacağını müjdeliyor.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, akıllı telefon kullanıcılarının ayrılmaz bir parçası oldu. Bu durumun farkında olan geliştiriciler de WhatsApp'ın daha etkin bir şekilde kullanılabilmesi için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar ve uygulamayı sürekli olarak güncel ve işlevsel bir halde tutmaya çalışıyorlar. Şimdi WhatsApp'ın iOS beta sürümünü güncelleyen geliştiriciler, yaklaşmakta olan yeni özellikleri gün yüzüne çıkardılar.

WhatsApp geliştiricilerinin son beta sürüm güncellemesi ile uygulama, "2.20.50.23" sürüm koduna sahip oldu. Yeni güncelleme, tüketiciler için çok da önemli olmayan bir yenilik getirirken çok mühim bir özelliğin yaklaşmakta olduğunu da ortaya çıkardı. Dilerseniz hemen, WhatsApp'ın son iOS beta sürümüne gelen yeniliğe ve uygulamaya sunulacak olan yeni özelliğe yakından bakalım.

748259872_10dd77354728734a632f9fdbe25db2bbde1619121.jpeg.eb5ba58f4ae2e5108283224ab4cb9b72.jpeg

WhatsApp'ın son iOS beta sürümü ile ortaya çıkan yeni özellik, arama ekranına yeni bir başlık bölümü ekliyor. Söz konusu başlık, WhatsApp'ın sadece mesajlaşmaları değil, aramaları da uçtan uca şifrelediğini ortaya koyuyor. Yani tüketiciler, son dönemlerde sık sık gündem olan WhatsApp mesajlaşmaları ve WhatsApp aramalarının güvenlikleriyle ilgili bir önemli bilgiyi, yeniden hatırlamış olacaklar.

WhatsApp'ın arama sayfasına eklediği yeni başlık böyle görünüyor

 

WhatsApp, çağrılardaki katılımcı sınırını kaldırıyor

WhatsApp bir süre önce, kullanıcıların daha fazla kişiyle görüşmesini sağlayabilmek için sınırları kaldırma kararı aldı. Normal koşullarda 4 kişiye kadar yapılan görüşmeler, çok kısa bir süre sonra daha fazla kişiyle yapılabilecek. Böylelikle tüketiciler, artık çok daha fazla kullandıkları WhatsApp'ta, çok daha fazla sayıda kişi ile aynı anda görüşme yapabilecekler. 

WhatsApp'ın arama ekranına eklediği yeni başlık, çok büyük bir ihtimalle bir sonraki kararlı sürümde iOS kullanıcılarının hizmetine sunulacak. Ancak çağrı sınırlamasının kaldırılmasının ne zaman hayata geçeceği şu an için kesinleşmiş değil. Teknik eleştirmenlere göre WhatsApp, çok kısa bir süre içerisinde söz konusu kısıtlamayı kaldıracak. Ayrıca WhatsApp'ın yeni uygulamasında çağrıların en çok kaç kişi ile yapılabileceği konusu da henüz netleşmedi.

Güzel günler...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Ümit T.
   Merhabalar, kalıplaşmış e-ticaret tasarımlarından uzak herkesin sahip olabileceği değil size özel temalar ile en profesyonel siteleri kuruyoruz.
   - Talebiniz doğrultusunda bir sitenin benzerini yapabiliriz.
   - Referanslar
   - E-ticaret Siteleri , son 2 aylık referanslar.
   - https://zeyveligida.com
   - https://beylerbeyiyoreselgida.com
   - https://magaza.pihoto.com

   - Firma için
   https://vscasansor.com
   https://kilicarslantarim.com
   https://ahmetbulca.com

   - Aklınıza gelebilecek her türlü tasarımı size en hızlı şekilde yapar teslim ederiz.

   - Sitenizi en hızlı şekilde başlayıp istediğiniz şekilde teslim ediyoruz.
   - Teslimat ve Fiyat bilgileri için iletişim kurunuz.

   E-Ticaret Paketi İçidekiler
   - Sms ile hem yöneticiye hem müşteriye sipariş hakkında bildirmler
   - E-mail ile müşteriye bildirimler.
   - Fatura ve Ön Fatura
   - Ağırlığa Göre, İstenilen Fiyatlandırma
   - Ürünü Gramajına Göre , Listeleme
   - Paytr ile anında taksitli yada peşin olarak satış yaptığınızda birgün sonra para hesabınıza geçer.
   - Özel ödeme sayfası ve Sepet Sayfası
   - Profesyonel olarak ne isteniyors hepsi vardır.
   - Harika ve Şık yönetim paneli
   - Toplu Ürün düzenleme , fiyat stok yönetimi.
   - Özel tasarım faturalar
   - Seo konusunda öne çıkmasını istediğiniz kelimeler üzerinde özellikle çalışıyoruz.

   - İletişim
   Tel ve Whatsapp : 05419505224
   Mail : info@internetyapi.com
   Web : httpps://internetyapi.com
   - İnternet Yapı Bilişim Hizmetleri
   İyi çalışmalar.
  • By kurtadam
   COVID-19’un konumuzda hangi seviyede olduğu dahil pek çok bilgiyi barındıran Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilmiş Hayat Eve Sığar uygulaması, Android ve iOS cihazlar için indirmeye sunuldu. Haberimizdeki linklere tıklayarak uygulamayı telefonlarınıza indirebilirsiniz.
   Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs salgını konusunda bilgilendirme yapma ve salgının yayılma hızını en aza indirgemek için geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulaması, Android ve iOS platformları üzerinden indirilebilir oldu. Telefon numaranız, T.C. Kimlik Numaranız ve doğum yılınızı girerek kayıt olduğunuz uygulama, bulunduğunuz bölgenin risk derecesini gösteriyor. Anlık olarak online COVID-19 testi yapmanıza da olanak tanıyan uygulama, pandeminin yayılımını durdurmaya yardımcı olacak. 

   Harita üzerinden sağlık hizmetlerinin lokasyonları belirtildi
   Hayat Eve Sığar uygulaması ile birlikte hastane, eczane gibi sağlık hizmetlerinin nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Market zincirleri, metro, duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına da en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacak uygulama, bulunduğunuz bölgede evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluk oranlarını gösteriyor. 
   Ailem bölümünden yakınlarınızı da takip edebilirsiniz
   Ailem bölümü uygulamasına da sahip olan Hayat Eve Sığar uygulaması, merak edip takip etmek istediğiniz yakınlara ait verileri de sizlere iletebiliyor. Bunun için, yakınlarınızın da uygulamayı indirip kaydolduktan sonra sizin gönderdiğiniz takip isteğine onay vermesi gerekiyor. Eğer bu kişiler onay verirse, onların konum bilgilerini görecek ve anlık olarak riskli bölgede olup olmadıklarını takip edebileceksiniz. 
   Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl indirilir?
   Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ve kullanıma açılan uygulamayı App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. 
   Hayat Eve Sığar uygulaması Android indirme
   Hayat Eve Sığar uygulamasını Android 5.0 üstü cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bunun için yukarıdaki yönlendirme linkine tıklayarak Google Play sayfasına gidip burada yer alan “Yükle” butonuna tıklayabilirsiniz. Uygulama telefonunuza indikten sonra sizler de bölgenizdeki risk durumunu görebilirsiniz.
   İNDİR
   Hayat Eve Sığar uygulaması iOS indirme
   Hayat Eve Sığar uygulaması iOS 10.0 ve üstü tüm iPhone, iPad ve iPod touch cihazları ile uyumlu. Uygulamayı indirmek için aşağıda yer alan yönlendirme linkine tıklayıp çıkan sayfadan “İndir” seçeneğine tıklayınız
   İNDİR
  • By kurtadam
   Kriptokoin.com – Bitcoin yazım sırasında 7.270 dolarda ivme kaybederek işlem görüyor. BTC’nin sıradaki hamlesine yönelik analist tahminleri ise bölünmüş durumda. Bazı analistler yeni bir yükseliş hareketi beklerken bazıları ise düşüş için zemin hazırlıyor. İşte başarılı analistlerden kritik Bitcoin tahminleri…
   İşte başarılı analistlerden kritik Bitcoin tahminleri
   6 Nisan’da 7.000 dolar seviyesinin üzerine çıktıktan sonra Bitcoin, 7.300 dolarlık bölgenin sınırında ticaret yapıyor ve yeni yükselme girişimleri başarısız oluyor. Bu arada, analist ve trader’lar BTC’nin gelecekteki hareketlerine yönelik genel olarak yükselişte, ancak bazıları lider kripto paranın ilk önce aşağı inmesini bekliyor.
   MacnBTC: Bitcoin 4-8 hafta içinde 8.540 dolara yükselecek
   Trader ve analist MacnBTC, takipçilerine aşağı yönlü bir hareketin ardından bir yükseliş senaryosu sundu. Analist BTC’nin 6.800 dolar – 6.650 dolar seviyelerine geri dönmesini bekliyor. Ancak analist, bir veya iki ay içinde Bitcoin’in CME boşluğunu doldurması ve ardından 8.540 dolar seviyesine yükselmesi gerektiğini söyledi.
   Michael van de Poppe: Ayı sapmaları ortaya çıkabilir
   Tahminleri tutan analist Michael van de Poppe, Bitcoin’in yükselmeye başlamasını ve ardından düşmesini bekliyor. Analist Bitcoin’in 7.600 dolara yükselmesi halinde düşüş eğilimleri gösterebileceğini söyledi ve 6.900 dolara düşmenin kritik olacağını ekledi. Analist, BTC 6.900 doların altına düşerse, bunun muhtemelen 5.800 dolara doğru aşağı yönlü bir harekete neden olacağını da vurguladı. Analist konuya yönelik şunları söyledi:
   BURADA KÜÇÜK BİR DÜŞÜŞ, AMA HENÜZ ÖZEL BİR ŞEY YOK. 6.900 DOLARLIK ALANI BİR SIÇRAMA İÇİN TEST EDECEĞİZ. 6.900 DOLARI TUTMAK, DÜŞÜŞ EĞİLİMİ İÇİN 7.300-7.500 DOLARA BAŞKA BİR KOŞU FIRSATI OLUŞTURACAK. 6.900 DOLARI KAYBEDERSEK BENCE 5.800 DOLARI OLDUKÇA HIZLI GÖRECEĞİZ.
   George: Bitcoin fiyatı oldukça derinlere dalabilir
   Ünlü analist George, BTC’nin grafikteki günlük/yıllık açıklığını kaybetmesi durumunda fiyatın çok düşmeye başlayacağına inanıyor. Ancak analist, Bitcoin’in 7.600 dolarlık bölgeyi hedeflediği bir yükseliş senaryosuna da bakıyor.
   Hodloncomrades, Bitcoin’i Amazon ile karşılaştırdı: Pişman olacaksınız!
   Twitter  kullanıcısı Hodloncomrades  ise Bitcoin’i satın almayı, fiyatlar fırlamadan önce Amazon hisselerini satın almakla karşılaştırdı ve şunları söyledi:
   MASADA OTURUP AMAZON’DAKİ FIRSATI NASIL KAÇIRDIĞINIZI SÖYLER MİSİNİZ? GELECEK YILLARDA YEMEK MASASININ ETRAFINDA OTURUP TORUNLARINIZA BİTCOİN’DEKİ ALIM FIRSATINI NASIL KAÇIRDIĞINIZI SÖYLEYECEKSİNİZ. ÇOCUKLARINIZIN NE DÜŞÜNECEĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? EZİK.
  • By kurtadam
   Kriptokoin.com – Twitter’da en çok konuşulan kripto paraların fiyatlarının artacağı yönünde bir öğreti vardır. Bu kapsamda ICO Analytics şirketi, bir araştırma yaptı ve Twitter’da en çok konuşulan veya tartışılan altcoin’leri ortaya koydu. Sonuçlar ise şaşırtıcı…
   İşte büyük borsalarda listelenen en yeni altcoin’lerin sıralaması
   ICO Analytics şirketi, dikkat çekici bir araştırmaya imza attı. Şirket yaptığı incelemeler neticesinde, Twitter’da en çok konuşulan veya tartışılan 20 yeni kripto parayı açıkladı. Bu liste, 2019-2020 arasında büyük borsalarda ilk kez listelenen ve en çok tartışılan yeni kripto paraları içeriyor. Listede; WRX, HNS, COTI, BTT, MATIC ve daha fazlası dahil olmak üzere iyi bilinen birkaç kripto para bulunuyor. Analytics Telegram kanalının gizemli yazarı Illia, Mart 2020’den istatistikleri açıkladı.
   İstatistiklere göre, WazirX (WRX) %9,9 oranıyla en çok konuşulan kripto para oluyor. WazirX’in ardından, saatler içinde hızlı bir fiyat artışı yaşayan Handshake (HNS) isimli altcoin geliyor. Bu iki kripto para Şubat 2020’de borsalarda listelenmeye başlandı, ancak hızla yatırımcılar arasında popülerlik kazandı. Bu iki kripto paradan sonra listeye sırasıyla %5,5 ve %5,3 oranlarıyla COTI ve Matic giriyor. Listenin beşincisi, %4,8 oranıyla BitTorrent (BTT) oluyor. Son zamanlarda popülerlik kazanarak 20’nci sıradan 6’ncı sıraya yükselen OGN altcoin’ini de takdir etmek gerekiyor.
   İşte top 100’deki kripto paralar arasında en çok isminden söz ettirenler
   ICO Analytics araştırmasının kapsamını genişletiyor ve top 100’deki altcoin’lerden hangilerinin Twitter’da en çok konuşulduğunu veya tartışıldığını da belirliyor. Şimdi popüler kripto paraların hangilerinin en çok tartışıldığını inceleyelim. Listede ilk sırada yüzde 12,7 oranıyla Ethereum (ETH) oturuyor.
   Bu kripto paranın 2020 performansı göz önünde bulundurulduğunda listede ilk sırada olması şaşırtıcı değil. Mart ayında en çok isminden söz edilen ikinci kripto para ise yüzde 8 oranıyla Ripple (XRP) oluyor. Üçüncü sırayı ise son zamanlarda kurucusunun skandallara karıştığı altcoin TRON (TRX) alıyor. Top 100’deki kripto paralar arasında en çok tartışılan altcoin’lerin tam listesine yukarıdaki link aracılığıyla erişebilirsiniz.
   eToro araştırmacıları: Twitter’daki duyarlılık gerçekten kripto para fiyatlarını etkiliyor
   eToro araştırmacılarına göre, Twitter’da kripto paradan ne kadar çok insan bahsediyorsa, o kripto paranın fiyatı o kadar çok artar. eToro borsası, veri analizi firması TIE ile  yeni bir metrik sağlamak için ortaklık kurdu. Bu metrik, kripto paranın Twitter’da ne kadar bahsedildiğini izler ve bir sonraki fiyat hareketlerini tahmin eder. TIE CEO’su Joshua Frank’a göre, Twitter takipçilerinin duygularını analiz etmek değerli ve anlamlı sonuçlar ortaya koyuyor. TIE CEO’su konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:
   TWİTTER KRİPTO EVRENİNİN MERKEZ ÜSSÜ. TEMELDE KRİPTO PARANIN FİYATINI ARTIRAN HİÇBİR ŞEY YOK. KAZANÇ YOK, TEMETTÜ YOK, GELİR YOK. KRİPTO PARALAR, KALABALIĞIN BİLGELİĞİNİN YÖNLENDİRDİĞİ BİR VARLIK SINIFI OLMAYA DEVAM EDİYOR.
   Gerçekten de kripto etkileyicilerinin çoğu Twitter’daki paylaşımları ile bir kripto paranın fiyatını manipüle edebiliyor. Çünkü bir sürü içerik ve gönderi yayınlıyorlar ve yatırımcıları etkiliyorlar. Twitter’daki kripto hesaplarının %90’ının sahte hesap olabileceği yönündeki veriler ise korkutucu. Ancak Twitter’daki duyarlılığın gerçekten fiyat dinamikleriyle çakıştığı birçok durum var. 2013 yılında ‘Levelsio’ isimli analist Twitter’ı kullanarak Bitcoin fiyat hareketini tahmin ediyordu.
  • By kurtadam
   Facebook, sosyal paylaşım ağları arasındaki konumunu sürdürüyor. Milyonlarca insanın hemen her gün paylaşımda bulunduğu bu sistem, içerisinden çıkmak isteyenlere de bu imkanı kolayca tanıyor. İşte, Facebook nasıl kapatılır sorusuna cevap arayan vatandaşlar için detaylı bilgiler
   FACEBOOK NASIL KAPATILIR?
   Hesabınızı dondurursanız:

   İstediğiniz zaman yeniden etkinleştirebilirsiniz.
   İnsanlar zaman tünelinizi göremez ve sizi aratamaz.
   Bazı bilgiler başkaları tarafından görülmeye devam edebilir (ör. gönderdiğiniz mesajlar).

   Hesabınızı silerseniz:
   Silme işleminin ardından tekrar erişim sahibi olamazsınız.
   Talepten birkaç gün sonra silme işlemini gerçekleştiririz. Bu süre içerisinde Facebook hesabınıza tekrar giriş yaparsanız hesabınızı silme isteğiniz iptal edilir.
   Yedekleme sistemlerinde depolanan verilerin silinmesi 90 güne kadar sürebilir. Bu süre içerisinde Facebook üzerinde bilgilerinize erişilemez.
   Mesajlaşma geçmişi gibi bazı bilgiler hesabınızda depolanmaz. Dolayısıyla, hesabınız silindikten sonra arkadaşlarınız gönderdiğiniz mesajlara erişmeye devam edebilir.
   Bazı dosyaların (ör. günlük kayıtları) kopyaları veritabanımızda kalabilir, ancak bunlar kimliğinizi belirlemek için kullanılabilecek detaylardan arındırılır.
   FACEBOOK HESABI NASIL DONDURULUR?
   Hesabınızı dondurmak için:

   1-Tüm Facebook sayfalarının sağ üst köşesinde bulunan hesap ayarları'na tıklayın.
   2-Ayarlar'ı seçin.
   3-Sol sütunda Genel'e tıklayın.
   4-Hesabını yönet'i seçin ve ekranda aşağı inip Hesabını dondur'a tıklayın.

   Hesabınız dondurulduğunda:

   Profilinizi sizden başka kimse göremez.
   Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesajlar gibi bazı bilgiler görünmeye devam edebilir.
   Arkadaşlarınız arkadaş listelerinde adınızı görmeye devam edebilir. Bunu arkadaşlarınız sadece arkadaş listelerinden görebilir
   Grup yöneticileri adınızla birlikte gönderilerinizi ve yorumlarınızı görmeye devam edebilir.
   Facebook hesabınızı dondursanız bile Messenger hesabınızın aktif kalacağını aklınızda bulundurun. Messenger'ı nasıl dondurabileceğinizi öğrenin.
   Facebook hesabınızı dondurup Messenger'ı kullanmaya devam ettiğinizde:
   Arkadaşlarınızla Messenger'da sohbet etmeye devam edebilirsiniz.
   Facebook profil resminiz, Messenger'daki konuşmalarınızda görünmeye devam eder.
   Diğer insanlar size mesaj göndermek için adınızı aratabilir.
   Hesabınızı dondurduktan sonra Facebook'a geri dönmek isterseniz istediğiniz zaman Facebook'a giriş yaparak veya başka bir yere giriş yapmak için Facebook hesabınızı kullanarak hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz. Yeniden etkinleştirme işlemini tamamlamak için giriş yaparken kullandığınız e-posta veya cep telefonu numarasına erişiminizin olması gerektiğini unutmayın.
   FACEBOOK HESABI TAMAMEN NASIL KAPATILIR?
   Facebook'u bir daha kullanmayı düşünmüyorsanız, hesabınızın kalıcı olarak silinmesini talep edebilirsiniz.

   Hesabınızı kalıcı olarak silmeden önce giriş yapmanızı ve Facebook'tan bilgilerinizin bir kopyasını indirmenizi tavsiye ederiz. Hesabınız silindikten sonra bilgilerinizi geri alamazsınız.

   Hesabınızı kalıcı olarak silmek için:
   1-Tüm Facebook sayfalarının sağ üst köşesinde bulunan simgesine tıklayın.
   2-Ayarlar'a tıklayın.
   3-Sol sütundaki Facebook Bilgilerin'e tıklayın.
   4-Hesabını ve Bilgilerini Sil'e ve ardından Hesabımı Sil'e tıklayın.

   Hesabınız kalıcı olarak silindiğinde:
   Profilinizi sizden başka kimse göremez.
   Hesabınızı yeniden etkinleştiremez veya eklediğiniz hiçbir şeyi (ör. fotoğraflar, videolar veya durum güncellemeleri) geri getiremezsiniz.
   Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesajlar gibi bazı bilgiler hesabınızı silmenizin ardından görünmeye devam edebilir.
   Silme işlemi, talebinizi gönderdikten 14 gün sonra başlar. Bu süre boyunca hesabınız dondurulmuş olur ve hesabınızın silinmesini iptal edebilirsiniz.

   Hesabınızı silme işlemini iptal etmek için:
   Hesabınızı silme işleminin planlandığı 14 gün içerisinde Facebook hesabınıza giriş yapın.
   Silme İşlemini İptal Et'e tıklayın.
   Fotoğraflarınız, durum güncellemeleriniz gibi paylaştığınız şeylerin veya yedek sistemlerde saklanan verilerin tamamının silinmesi, silme sürecinin başlamasından itibaren 90 güne kadar sürebilir. Bu bilgiler silinirken, Facebook'u kullanan diğer kişiler bunlara erişemez.
T.
Konu Sahibi Konu S.
Konu Başlığı
Forum
Cevaplar S.C.
Tarih
Cevap
Okunma

Öne Çıkan Üyeler

Ümit T. Ümit T. Administrators
Gökhan Bozkurt Gökhan Bozkurt Verified Member
waxxi waxxi Members
Mehmet Mehmet Members
kurtadam kurtadam Members
muhammed muhammed Members
mehmet1881 mehmet1881 Members

spacer.png

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Forumbilgisi.Com  Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumbilgisi.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler Buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Forumbilgisi.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size geri dönüş yapacaktır.

İletişim Kanalları

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN

info@forumbilgisi.com

Reklam Verin

REKLAM VERMEK İÇİN

reklam@forumbilgisi.com

Yasaklı Üyeler

BAN SORUNLARI İÇİN

ban@forumbilgisi.com

Yasal İşlemler

İHLAL BAŞVURUSU

ihlal@forumbilgisi.com

General

General

Please enter your display name

×
×
 • Create New...