Forumumuz açıldı , foruma yönetici , moderatör ve editörler alınacaktır iletişim için forum yöneticisi TurkCraf adlı kullanıcıya başvurunuz.

Jump to content
Sign in to follow this  
fikretyn

Merhaba Ben Fikret

Recommended Posts

Ben Fikret UserName den anlayacağınız gibi 40 yaşındayım ve php yi severim bu kadarı yeterli bence

• Thanks 1

FikretYN.png

Forum Bilgisi

You do not have the required permissions to read this content. 

Log in or Create Account to view content

Dünya'da savaşın var olmaması için beyinlerin daha sağlıklı çalışması gerekmektedir.

Yoogbe.Com | Yogbe.Com | İnternetyapi.Com

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By TurkCraf
      Foruma katkıda bulunabilecek , forum sitelerinden anlayan yöneticilik yapabilecek kişiler @TurkCraf Yada @fikretyn ile iletişime geçebilirler.
    • By fikretyn
      Büyümekte olan bir site olduğumuzdan dolayı site de çalışma yapacak arkadaşlara ihtiyaç vardır. Çektiği videoları paylaşan , özgün makaleler paylaşan ve gerek açılan konulara attığı zekice yorumlarla, gereksede akıllı çalışmalarıyla göz dolduran arkadaşları ilk başta mod olarak deneyeceğiz.ilerleyen zamanlarda daha iyi konumlarda yer alabilirsiniz.. Ayrıcalıklarımızdan Yararlanmak istemezmisiniz?

Aradığımız özelllikler..

-Genel olarak 18 yaşından büyükler başvursun.
      - Zaman sıkıntısı olmayan siteyle ilgilenebilecek.Açtığı konularla faydalı çalışmalar yapan.
      - Arşivinde ki konuları bizlerle paylaşacak yardımsever ve saygılı arkadaşları aramıza beklemekteyiz.

Not : Konu açıktır.İsteyenler konunun altına yazsın uygun görülürse aramıza alınır.

Pm yani özel mesaj atmak isteyenler için başvuru şartı ;

Nick:
      Günlük internet süresi:
      Mod olmak istediğiniz bölüm :
      Deneyimleriniz:
    • By ZerpHornes
      Merhaba arkadaşlar ben Burak. Özellikle Web işlerime yoğunlaştığım süre zarfında bu tip yeni platformlarda bulunarak herkese yardımcı olmak yeni birşeyler öğrenmek amacıyla forumbilgisi.com'a üye oldum. Yeni içeriklerimle burada uzun vadede bulunmayı planlıyorum. Yakında görüşmek üzere.
    • By istanbulokur
      malatya'da doğup istanbul'da büyüdüm. 97 doğumluyum 20 civarında avukatlık bürosuna web hizmeti sağlıyorum. aynı zamanda üniversite öğrenciyim. işlerimi geliştirip samimi arkadaşlara ulaşabileceğim forumlar ararken buraya rastlarım. umarım güzel şeyler olur.
  • Recently Browsing   0 members

Bağlantıda Olduklarımız

Forum Bilgisi Hakkında

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Forum Bilgisi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Forum Bilgisi Forum hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Forum Bilgisi Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.

• Create New...