Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
T.
Konu Sahibi Konu S.
Konu Başlığı
Forum
Cevaplar S.C.
Tarih
Cevap
Okunma
Forum'da Kategori Yöneticileri Aranıyor, ilgilenenerler yetkililere ulaşsın lütfen. ×
Mehmet

cPanel Hosting Limitleri Hakkında

Recommended Posts


cPanel/WHM panel 01 Eylül 2019 tarihinden itibaren satış politikasını değiştirdi.

Buna göre güncel lisans fiyatı olan

100 Alan adına kadar $40 fiyatını makul kıldı.

+Eklenecek olan her alan adı içinde $0.10 fiyat şartı koştu.

Bu fiyat kaidesine uymayarak Crackli cPanel vb. 3rd parti hizmet satışı yapmak ve rekabeti engelleyecek fiyat ile satış yapmak YASAKTIR.
LİMİTSİZ cPanel/WHM Hosting, Reseller Satışı YASAKTIR.

Tahmini Maliyetler ($1 = 6₺ baz alınmıştır!):

10 Hesap için $1 Aylık / $12 Yıllık (72₺)
20 Hesap için $2 Aylık / $24 Yıllık (144₺)
30 Hesap için $3 Aylık / $36 Yıllık (216₺)
40 Hesap için $4 Aylık / $48 Yıllık (288₺)

s

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Ümit T.
   Uygun Fiyatlı Cpanel ve Plesk Panel Lisans Almak İsteyenler Ulaşsın.   Lisans alanlara yanında hediyelerimiz. + Ücretsiz Sitepad lisansı + Ücretsiz Softaculous lisansı + Ücretsiz FleetSSL LiteSpeed license Hesap oluşturma sınırı olmadan   VPS VE DEDİCATED lisansları sınırsız hesap lisans süreleri isteğinize göre seçebilirsiniz Aylık 3 Aylık 6 Aylık Yıllık   Not : Ayrıca whmcs ömür boyu lisans çok uygun fiyata , siteniz whmcs sitesinde lisanslı olarak görünecektir   Diğer sunucu eklenti ve lisansları içinde yazabilirsiniz CloudLinux license WHMSonic Imunify360 WHMReseller   Fiyat bilgisi için mesaj yada whatsapp ile ulaşınız. Whatsapp : https://wa.me/447415228558  
  • By Ücretsiz Scriptler
   [LIST]
   [*]
   [IMG]https://www.phpscripttr.com/wp-content/uploads/2020/06/YetiShare-File-Hosting-4.5.5-M%C3%BCkemmel-Profesyonel-Dosya-Upload-Scripti.png[/IMG]

   [/LIST]

   YetiShare File Hosting 4.5.5 – Mükemmel Profesyonel Dosya Upload Scripti

   YetiShare dosya barındırma komut dosyası. Kendi dosya barındırma web sitenizi çalıştırarak para kazanın. 2.200’den fazla kurulum. En iyi dosya barındırma komut dosyası, çoklu dosya yükleyici, üye alanı, yönetici alanı, genişletilebilir eklentiler ve daha fazlası.

   Çok FileUploader
   Aynı anda birden fazla dosya yükleyin. Yükleme ilerleme durumu ile saf HTML5 uygulaması, bu nedenle Flash’a güvenilmez. Parçalanmış yüklemeler.
   Duyarlı tasarım
   Mobil, tablet ve masaüstünden erişilebilir. YetiShare, kullanıcı cihazına bağlı olarak otomatik olarak yeniden biçimlendirilir.
   Para kazan
   Premium hesap yükseltmeleri için ücret ödeyerek gelir elde edin. 50’den fazla ödeme ağ geçidine erişim dahildir.
   AdminArea
   Kullanıcıları, dosyaları, dosya sunucularını, site yapılandırmasını ve daha fazlasını yönetmek için zengin yönetici alanına sahiptir. İndirilenleri oldukları gibi görüntüleyin.
   ExternalFileServers
   Yüklenen dosyaları saklamak için birden fazla harici dosya sunucusu kullanın. Herhangi bir uzak FTP sunucusu dosya sunucusu olarak kullanılabilir.
   FileManager
   Dosya yöneticimiz hızlı, esnek ve zengin özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Tam ekran modu, klasör görünümü, hızlı görüntüleme ve daha fazlası ile birlikte gelir.
   Sürükle & DropUpLoad
   Kullanıcı dosyalarını doğrudan yükleyiciye sürükleyip bırakabilir. Chrome gibi desteklenen bir tarayıcı gerektirir.
   Uzaktan yükleme yapmak
   URL’yi biliyorsanız dosyaları doğrudan harici sitelerden yükleyin. Dosyalar aktarılırken yüzde ilerlemesini görüntüleme.
   RTLSupport
   Arapça, Çince ve Farsça gibi RTL (Sağdan Sola) diller için tam destek. Mobil ve tablet sürümlerini içerir.
   ThemeFramework
   Komut dosyasının yönetici alanından temaları kolayca ekleyin. Temalar koddaki kendi klasörlerinde bulunduğundan yönetilmesi gerçekten kolaydır.
   SocialNetworkSharing
   Dosyaları Facebook, Twitter ve Google+ gibi popüler sosyal ağlarla paylaşın. E-posta ile gönderin veya doğrudan bir foruma gönderin.
   XSendFileSupport
   PHP yerine dosya indirmek için web sunucunuzu kullanarak performansı artırın. Apache’de XSendFile, NGINX’te XAccelRedirect.
   DownloadManagers
   Http kimlik doğrulama seçeneği sunan popüler indirme yöneticileri için destek. İndirme işlemlerini duraklatma ve sürdürme desteği.
   FileStatistics
   Her dosya için ayrıntılı istatistikler. İndirmeleri, yönlendirmeleri, ülkeleri, tarayıcıları ve işletim sistemlerini görüntüleyin.
   PluginArchitecture
   Eklenti kullanarak dosya yükleme komut dosyasını genişletin. Yeni ödeme ağ geçitleri, bir ödül programı veya bir medya aktarıcısı ve daha fazlasını ekleyin.
   TranslationsModule
   Komut dosyasını UTF-8 karakterlerini destekleyen herhangi bir ltr diline çevirin. Siteye dahil olan dil değiştirici.
   UserRegistration
   Kullanıcı kaydı ve üye alanı. Kullanıcılar dosyalarını yönetmek için bir hesap oluşturabilir. Klasör yönetimini içerir.
   MaximiseStorage
   Depolama maliyetlerinden tasarruf etmek için YetiShare mükerrer yüklemeyi saklamaz. Yalnızca ilk yüklenen dosya saklanır, kopyalar bağlanır.
   DMCAReports
   DMCA kaldırma taleplerini ortadan kaldırın. İlk gönderimle ilgili tüm bilgileri yakalamak için araçlar sağlıyoruz.
   % 100 SourceCode
   Kodun hiçbiri kodlanmamış. Komut dosyasında istediğiniz değişiklikleri yapabilmeniz için kaynak kodların tümüne sahipsiniz.
   AdBlockerDetection
   AdBlock Algılama özelliği, bir kullanıcı AdBlock etkinleştirilmişse dosya paylaşım sitelerine erişimi kısıtlamanıza olanak tanır.
   Güvenli
   IP kara listesi. Dosya türü kara listesi. Spam koruması. XSS ve SQL enjeksiyon saldırıları için harici olarak test edilmiştir.
   Yüksek performans
   Yüksek trafikli web siteleri için tasarlandı. Küçük javascript dosyaları, mümkünse ajax kullanımı, gereksiz veritabanı sorguları yok.
   RegularUpdates
   Diğer dosya barındırma komut dosyalarının aksine, geliştirme son derece proaktiftir. Özellik önerileri için forumda bir RFC listesi çalıştırıyoruz.
   Tam destekli
   Güncellemeler, herhangi bir satın alma işleminde 1 yıl boyunca dahil edilir. 1 yıl boyunca e-posta desteği. Foruma ömür boyu erişim.
   Tüm modüller ve Eklenti son Güncelleme Dahil Php Script

   Demo
   Download Theme Mega Clone 4.4.1
   Download Languages
   Download Plugins
   Script İndir


  • By Ücretsiz Scriptler
   [IMG]https://www.phpscripttr.com/wp-content/uploads/2020/07/Wordpress-Hostinza-v1.8.5-Wordpress-Hosting-Domain-Temas%C4%B1-%C4%B0ndir.jpg[/IMG]
   WordPress Hostinza v1.8.5 – WordPress Hosting Domain Teması İndir

   Hostinza v1.8.5 iş barındırma yaşam tutkusu olan insanlar için oluşturulan temiz, izometrik modern bir web hosting WordPress teması. Bu tema son derece web tasarımı ve ağ yapıyor olabilir barındırma hizmetleri (paylaşılan ve özel hosting şirketleri) sağlama ile ilgili BT iş için uygundur. Tema Elementor ön uç sayfa oluşturucu ve Devrim Kaydırıcısı’na dayanmaktadır. Bu Hosting WordPress teması hakkında daha fazla bilgi için lütfen Demo Düğmesine tıklayın.

   Hostinza WordPress Tema Özellikleri - Ücretsiz Wordpress Temalar
   Benzersiz Üstbilgi ve İçeriğe Sahip 5+ Güçlü Ana Sayfa Stili
   20+ Benzersiz tasarım sayfası
   Elementer sayfa oluşturucu ile oluşturuldu
   Kirki Özelleştirici
   Unyson çerçevesi
   Özelleştirmesi kolay
   Temiz ve Basit Tasarım
   Tamamen Duyarlı Düzen
   Çapraz tarayıcı Edge, IE11 +, Firefox, Safari, Opera, Chrome ile uyumlu
   Google yazı tipleri dahil
   Font Awesome 400+ simgeleri
   200’den fazla çizgi simgesi
   Bootstrap 4 tarafından desteklenmektedir
   Akıcı animasyon
   Paralaks bölümleri
   Geçerli HTML5 ve CSS3
   Tamamen Duyarlı Düzen
   CSS3 Animasyonları
   Mega Menü
   Çok düzeyli açılır menü
   Düzgün Sayfa Kaydırma
   Demo

   Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
   Script İndir

  • By kurtadam
   Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy Note 20, Galaxy Club beyciğime göre selefi Galaxy Note 10’dan daha fazla pil ömrünü kullanıcılara sunacak. Daha spesifik olmamız gerekir ise yaklaşan Galaxy Note 20, geçen sene tanıtılan Note cihazından daha yüksek mAh değerine sahip bir pil ile gelecek. Samsung beyciğimin yakın zamanda piyasaya sürdüğü ve çok fazla beğeni topladığı Galaxy S20 cihazı 4000 mAh pil ile çalışıyor.
   Ayrıca bir diğer sızıntılara göre Note 20 serisinin iki farklı varyantta gelmesi bekleniliyor; birincisi Note 20, ikincisi ise Note 20+ (Plus). Note 20’nin abisi olacak olan Note 20+ modelinin pil kapasitesi hakkında hiçbir bilgiye sahip olmasak bile kardeşi Note 20’den daha fazla pil kapasitesine sahip olacağı muhtemel.
   Şu anda, Galaxy Note 20 serisinin özellikleri hakkında fazla bilgimiz yok, ancak söylentilere inanılırsa, Note 20 serisi Snapdragon 865+ işlemci ile karşımıza gelecek (yine Avrupa için Exynos geleceği kesin). Samsung’un ayrıca Exynos yonga seti ile güçlendirilecek akıllı telefonun farklı bir varyantı olduğunu düşünülüyor.
   S10 ve Note 10’da olduğu gibi, Galaxy S20 ve Galaxy Note 20’nin de neredeyse benzer bir tasarımı paylaşması muhtemeldir, yani yaklaşan Note 20 serisinin Galaxy S20’den radikal olarak farklı görünmesi olası değildir. Durum ne olursa olsun, önümüzdeki Galaxy Note 20 serisinin muhtemel çıkış tarihi, önceki Note 10 serisinin geçen yıl piyasaya sürüldüğü Ağustos ayı olacaktır.
  • By kurtadam
   DEDICATED HOSTING (Adanmış, Kendini adamış)
   Normal hosting paketlerinde bir bilgisayar üzerinde birçok web sayfası olabilir. Dedicated Hosting aldığınızda ise bir sunucu bilgisayarın sadece size ait olması anlamına gelir. Normal paketlerden farklı olarak Bu sunucu üzerine istediğiniz programları yükleyebilir dilerseniz format atabilirsiniz.
   Dedicated Hosting Normal web sayfasına göre biraz pahalıdır ama çok hızlıdır. Özellikle hard diskin tamamı size ait olması ve gerektiğinde özel programlar yükleenbilmesi en cazip tarafıdır.
   Avantajları:
   Sınırsız Email atabilme
   Daha büyük hard disk alanı
   Program kurma imkanı
   istediğinizde formatlama ve reset atma imkanı
   Normal sitelerde olmayan diğer sınırlayıcı özellikler bulunmaz.
   Kötü yönleri:
   Daha pahalıdır
   Bazı ayarları sizin yapmanız gerekir
   İşletim sisteminde yapacağınız yanlışlıklara firma müdahale etmez.
   Bazı firmalar güncellemeleri de sizin yapmanızı ister
   Aslında olması gereken sınırsız özgürlüktür. fakat dedicated hosting alırken dikkat edin. Bazı hosting firmaları bu kadar çok para verilmesine rağmen sınırlama getirir. örneğin: godaddy günlük email sınırı koymaktadır ve üye sayınız fazlaysa bu can sıkıcı olabilir.
T.
Konu Sahibi Konu S.
Konu Başlığı
Forum
Cevaplar S.C.
Tarih
Cevap
Okunma

Öne Çıkan Üyeler

Ümit T. Ümit T. Administrators
Gökhan Bozkurt Gökhan Bozkurt Verified Member
waxxi waxxi Members
Mehmet Mehmet Members
kurtadam kurtadam Members
muhammed muhammed Members
mehmet1881 mehmet1881 Members

spacer.png

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Forumbilgisi.Com  Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumbilgisi.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler Buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Forumbilgisi.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size geri dönüş yapacaktır.

İletişim Kanalları

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN

info@forumbilgisi.com

Reklam Verin

REKLAM VERMEK İÇİN

reklam@forumbilgisi.com

Yasaklı Üyeler

BAN SORUNLARI İÇİN

ban@forumbilgisi.com

Yasal İşlemler

İHLAL BAŞVURUSU

ihlal@forumbilgisi.com

General

General

Please enter your display name

×
×
 • Create New...